Fast Track Club

Школа-клуб англiйської мови

Ми розв'яжемо ТОБІ язика!

+38 (093) 581 62 41

Language:

  • Українська
  • Руcский
  • English

Наша команда

Клуб-школа англійської мови “Фаст Трек Клаб” – це простір, що об’єднує креативних та професійних у своїй справі людей. Людей, що не байдужі до справи, якою займаються, вдосконалюють свої навички та прагнуть бути кращими… Головне для нас в процесі навчання – це ваш комфорт і результативність. Ми орієнтовані на ваш результат та ваші успіхи. Ми – школа англійської мови клубного формату, де увага приділяється кожному в залежності від індивідуальних потреб студента.

Наталя Сіткіна
Директор

Невозможное – возможно! Да, нельзя выучить с “ноля” иностранный язык за месяц. Цели всегда должны быть реалистичными и привязанными к временному формату. Тяжело выучить иностранный язык не прилагая к этому усилий… не работая ежедневно и не имея само- дисциплины.  «Невозможное – это не приговор. Это – вызов. Невозможное – это не навсегда. Невозможное – возможно!» Мне очень импонируют эти слова Мохаммеда Алли и мы будем бороться за новые возможности вместе с вами. Мы будем прилагать все усилия для того, чтобы вы максимально комфортно и профессионально двигались вперед…  И будем радоваться новым и новым успехам ВМЕСТЕ!

Володимир Сіткін
Старший викладач англійської мови та методист школи

Викладаю англійську мову більше 20-ти років. Закінчив Київський Інститут іноземних мов, працював перекладачем та викладав англійську мову, маю значний досвід роботи в іноземних корпораціях (Асамблея НАТО, СNFA, IFIS, OБСЕ, Human Rights Watch та ін). Більше 5-ти років проживав в США, де викладав російську мову для американців в Тerra Technical Colledge в місті Fremont (Ohio State) по програмі Interntional Trade. Досвід синхронних перекладів для VIP- політиків (екс- президенту Л. Кравчуку, президенту Латвії Віке – Фреберзи, міністру закордонних справ Люксембургу Жану Ассельборну та ін). Вважаю, що вивчення мови – це креативний процес, що не має бути нудним… Тому використовую власні авторські методики викладання мови для студентів різного рівня, розроблені мною з урахуванням принципів НЛП, побудови когнітивно-перцептуальних асоціацій на основі total physical respond (особливо при роботі з дітьми) та освоєння інтелект карток (mind napping)… все, що допомогаю включити підсвідомі та свідомі мозкові ресурси та зробити вивчення мови цікавим та ефективним процесом:)  

Ольга Пархісенко
Викладач англійської мови

Я працюю в школі Fast Track Club вже більше трьох років викладачем англійської мови. В мене дві вищі освіти – філологічна та педагогічна.  Веду дитячі групи для наймолодших учнів нашої школи та групи підлітків, готую студентів до здачі ЗНО та випускних тестів. Також веду групові та індивідуальні заняття для студентів різного рівня володіння мовою.  Досвід викладання англійської мови понад 15 років. На заняттях використовую інтерактивні методики навчання, направлені на краще засвоєння матеріалу, відпрацювання комунікативних навичок.

Фрол Ревін
Викладач англійської мови, native speaker

– high school diploma from Winchester High School in Virginia – attended International Christian University in Kiev (all classes in English) – has a Master’s degree in Management (and is getting a PhD in Education and Philosophy) – teaches General, Business and Academic English

м. Київ
Васильківська, 37
тел. +38 (093) 581 62 41
e-mail:admin@ft-club.com.ua