Fast Track Club

Школа-клуб англiйської мови

Ми розв'яжемо ТОБІ язика!

+38 (093) 581 62 41

Language:

  • Українська
  • Руcский
  • English

Розмовний клуб

Speaking Club – розмовний клуб вихідного дня з носіями англійської мови і викладачами нашого Клубу. Це можливість зануритися у простір англійської мови, практикувати свою англійську з кваліфікованими викладачами-носіями мови та іншими учасниками шляхом обговорення цікавих і корисних тем. Як правило, теми обговорення обираються нашими викладачами та анонсуються заздалегідь на сайті та на сторінці ФТК у Фейсбуку. Також можна зареєєструватися, і напередодні кожного заходу Вам по електронній пошті буде приходити повідомлення про дату, час та тематику наступного Клубу Розмовної Мови.

Ціна питання: вартість клубів розмовної мови БЕЗКОШТОВНА для студентів нашої школи та коштує 75 грн для всіх інших, що не навчаються у нашій школі. 

Тривалість одного клубу розмовної мови: не менше 1,5 години. 

Час проведення узгоджується з викладачами та студентами, як правило це субота або неділя (завжди вихідні дні). 
 
Залиште ваш е-мейл внизу – підпишіться на новини та інформацію щодо проведення клубів розмовної мови. Натискайте кнопку subscribe – у вас буде вся остання інформація про міроприємства нашої школи! При бажанні можна завжди відписатися – для цього натискайте кнопку unsusbscribe.
 


 

Матеріали по темі:

м. Київ
Васильківська, 37
тел. +38 (093) 581 62 41
e-mail:admin@ft-club.com.ua