Fast Track Club

Школа-клуб англiйської мови

Ми розв'яжемо ТОБІ язика!

+38 (093) 581 62 41

Language:

  • Українська
  • Руcский
  • English

Літній мовний табір

На протязі всього літа сезону 2017 року на базі нашої школи  працює дитячий мовний табір.  

ФОРМАТ занять: розважально-ігровий в невимушеній атмосфері та БЕЗ домашніх завдань. Програма навчання побудована таким чином, щоб закріпити знання англійської мови, отримати нові знання та навички, та в той же час поспілкуватися з друзями та приємно провести канікули. 

Згідно досліджень саме навчання в невимушеній та ігровій формі є максимально результативним в навчанні дітей, коли дитину не примушують щось робити та таким чином навчання проходить на підсвідомому рівні з включенням позитивних емоцій. Ми пропонуємо відійти від стандартного навчання з обов’язковою програмою, підручниками та домашнім завданням та перейти до літнього формату під час канікул – поєднати навчання та відпочинок. 

ФОРМАТ НАВЧАННЯ ЛІТОМ: грай та вчися, відпочивай з користю!

Оптимальний вік дітей: 7 – 13 років. 

Періоди роботи дитячого мовного табору:

  • Червень: 7.06 – 30.06.2017 (всіх 11 занять)
  • Липень: 07 – 31.07 (всіх 13 занять)
  • Серпень: 08 – 25.08 (всіх 11 занять)

Всього за літній період з 7.06 по 25.08 буде 35 занять тривалістю 3 години кожне. 

Графік роботи: три рази на тиждень, понеділок, середа та п’ятниця, 14.00 – 17.00 (3 години на день).

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ТА ЇХ ОПЛАТА

Оплата проводиться по системі абонементу, при цьому вартість абонементу напряму корелює з кількістю занять у Вашому абонементі, чим їх більше – тим нижча вартість занять. Ви сплачуєте абонемент за певну кількість занять та сплачуєте лише за ті заняття, які відвідали – ведеться облік фактичних занять. Ваші заняття не зникають та не «згорають», в будь-який момент ви можете взяти паузу на декілька днів чи тижнів, а потім повернутися назад.  Головна умова – ви повинні використати ваш абонемент на протязі літнього періоду до кінця серпня 2017 р.  

abonement UA

При умові оплати батьками за двох дітей – знижка 7%, за трьох – 10% від загальної суми.  

Орієнтовна програма на 1 тиждень занять (програма на кожний тиждень переглядається викладачами школи та може змінюватися в залежності від кількості дітей та їх віку).  

Program UA

Що Ваша дитина навчиться в нашому літньому мовному таборі:

  • Вивчить нові іноземні слова, лексичні конструкції розмовної мови в ігровій формі, таким чином покращить знання англійської мови, та особливо розмовної мови.
  • Вивчить нові пісні, отримає навички гри на гітарі при бажанні, навчиться краще малювати, танцювати, прийме участь в конкурсах та взнає багато нового, таким чином, просто зможе відпочити під час канікул, не втрачаючи вже отриманих знань та навичок іноземної мови. Коротко кажучи, дитина зможе відпочити з користю для себе!
  • Дитина покращить комунікативні навички взаємодії з ровесниками. 

summer_camp_resized

121109Anna and Ailin

03

IMAG1626IMAG1630

 

м. Київ
Васильківська, 37
тел. +38 (093) 581 62 41
e-mail:admin@ft-club.com.ua