Fast Track Club

Школа-клуб англiйської мови

Ми розв'яжемо ТОБІ язика!

+38 (093) 581 62 41

Language:

  • Українська
  • Руcский
  • English

Літній мовний табір

На протязі всього літа сезону 2018 року на базі нашої школи працює дитячий мовний табір.  Старт з 5.06! 

 

фб 2

ФОРМАТ ТАБОРУ: розважально – ігровий в невимушеній атмосфері та БЕЗ домашніх завдань 😆 Програма навчання побудована таким чином, щоб закріпити знання англійської мови, отримати нові навички, як мовні, так і творчої майстерності, пережити приємні враження, поспілкуватися з друзями і таким чином з користю провести канікули. У нас будуть уроки рукоділля та творчі майстер класи, уроки гри на гітарі та вивчення пісень англійською мовою, багато різноманітних конкурсів. Під час наших сінема-сесій дітлахи зможуть відвідати чудернацькі країни та познайомитися з фантастичними істотами. Ми разом будемо знімати фільм, де самі станемо акторами та будемо вчити свої ролі англійською мовою… Конкурси танців, спортивні змагання… У нас заплановано багато цікавого, і все це на базі нашої школи. 

ФОРМАТ НАВЧАННЯ ЛІТОМ: грай та вчися, відпочивай з користю!

Оптимальний вік дітей: 6 – 12 років. 

Можливо 2 варіанти участі у таборі:

  1. Повний день з 10.00 до 18.00, у вартість входить обід та перекуси (сік, печиво, чай) на протязі дня.
  2. Скорочений формат участі з 14.00 до 18.00 (без обіду, є перекуси – чай, печиво). 

 

     ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ТА ЇХ ОПЛАТА

 Оплата проводиться по системі абонементу, при цьому вартість абонементу напряму корелює з кількістю днів відвідувань табору: чим їх більше – тим нижча вартість за кожний день табору. Ви сплачуєте вибрану кількість відвідувань – ми ведемо облік Вашого абонементу, тобто фіксуємо фактичну кількість відвідувань табору.  Головна умова системи абонементу – ви повинні використати абонемент до кінця серпня 2018 р. Це значить, що ваші гроші не пропадають!

prices

При умові оплати батьками за двох дітей – знижка 5%, за трьох – 7% від загальної суми.  

При зацікавленості в участі на повний день ви можете зменшити вартість абонементу якщо у дитини буде власне з дому харчування (приносить обід з собою зранку, зберігається їжа у холодильнику, є мікрохвильовка для підігріву). В такому випадку вартість одного повного дня зменшується на 70 грн та вартість абонементу перераховується на відповідну кількість днів у таборі. 

 

 ЩО ТРЕБА ДЛЯ ЗАПИСУ ДО ТАБОРУ? Зателефонувати нам та забронювати місце для Вашої дитини! 

 

11

 

09Anna and Ailin

03

IMAG1626IMAG1630

 

м. Київ
Васильківська, 37
тел. +38 (093) 581 62 41
e-mail:admin@ft-club.com.ua