Fast Track Club

Школа-клуб англiйської мови

Ми розв'яжемо ТОБІ язика!

+38 (093) 581 62 41

Language:

  • Українська
  • Руcский
  • English

Англійська для мандрівників

Школа – клуб англійської мови Fast Track Club оголошує набір на місячний курс навчання “SURVIVAL ENGLISH, English for travelers, або Англійська для мандрівників, рівень виживання за кордоном».  

Ми плануємо провести 2 набори на протязі літа 2018 року: старт навчання першого набору з 11.06.2018 та другого – з 16.07.2018

  • Для кого цей курс? Курс орієнтований на осіб базового рівня володіння мовою, які бажають подорожувати за кордон та потребують покращання рівня мови. Для запису на курсу необхідно пройти базове тестування на нашому сайті (головна сторінка) або пройти тест в нашому офісі (тривалість не більше 10 хвилин) – як Вам зручніше. Якщо Ви впевнені в наявності базового рівня – можете не проходити тестування. Дуже бажані певний словарний запас та знання самих простих граматичних конструкцій так як метою цього курсу не є вивчення граматики. Ви повинні як мінімум вміти будувати самі прості речення англійською мовою. Як правило, шкільний рівень вивчення англійської є достатнім для цього курсу. Є сумніви – пройдіть тестування! 

 

  • Що це за курс? Це спеціально розроблений авторський курс викладачів нашої школи, програма якого включає лексичні шаблони та навички комунікації, що життєво необхідні для виживання в англомовному середовищі.  Програма курсу не передбачає детального вивчення граматики, вона передбачає перш за все навички спілкування на побутові теми (аеропорт, готель, магазини, культурна програма та ін). Детальну програму курсу дивіться нижче. 

 

  • Які переваги я отримаю після проходження курсу? Впевненість при перебуванні за кордоном та  навички комунікації в побутових ситуаціях. Ви як мінімум, зможете пояснити мету своєї поїздки за кордон, пройти митницю чи паспортний контроль, поселитися в готелі, спитати пораду на вулиці, замовити їжу в кафе, приміряти речі в магазині чи пояснити що у вас болить лікарю. 

 

  • Тривалість курсу та графік? Тривалість курсу орієнтовно 1 місяць. Курс включає 12 занять тривалістю 90 хвилин кожне. Графік навчання: три рази на тиждень – понеділок, середа та пятниця, з 19.00 до 20.30. Можливий набір денної групи при умові якщо набереться достатня кількість бажаючих осіб навчатися у певний час. 

 

  • Вартість курсу? Вартість курсу складає 1.500 грн при оплаті не пізніше 8.06.18 (перший набір) та 1.800 грн при оплаті після 8.06.2018. Можлива оплата за окремі заняття, якщо ви приєдналися після початку курсу. 

 

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КУРС та отримання знижки треба сплатити вартість навчання (1.500 грн) не пізніше 8 червня. Кількість осіб у групі буде обмеженою! Телефонуйте зараз! 

 

Survival_program_Ru

 

м. Київ
Васильківська, 37
тел. +38 (093) 581 62 41
e-mail:admin@ft-club.com.ua