Fast Track Club

Школа-клуб англiйської мови

Ми розв'яжемо ТОБІ язика!

+38 (093) 581 62 41

Language:

 • Українська
 • Руcский
 • English

Навчання та методики

Основні принципи викладання англійської мови у

школі – клубі Fast Track Club

 • Знання іноземної мови включає в себе багато аспектів – це не тільки знання граматичних конструкцій та правил мови, але й відпрацювання їх на практиці, тобто жива мова, комунікативні навички. Головна мета вивчення мови – це КОМУНІКАЦІЯ, тому фокус на уроках в нашій школі направлений на відпрацювання саме мовних навичок

 • Для досягнення найбільшої результативності в процесі навчання застосовується інтегрований підхід, що включає в себе орієнтовно 20% теорії та 80% практичних занять, застосовуються методичні розробки викладачів школи та комунікативна методика для комплексного розитку мовних навичок.

 • Комунікативна методика передбачає живий діалог студентів між собою та з викладачем під час уроку, що дозволяє зламати мовний бар’єр та почувати себе більш впевнено при спілкуванні англійською мовою.  В процесі навчання використовуються навчальні фільми, розглядаються побутові ситуації та їх обговорення по принципу «питання – відповідь», що сприяє кращому засвоєнню мовних шаблонів.  Прослуховування оригінальних аудіо текстів сприяє формуванню правильної вимови.

 • Кожний рівень володіння мовою включає в себе певні вимоги знання як граматичних конструкцій, так і певного словарного запасу. Шаблонні конструкції, що вживаються максимально часто носіями мови повинні бути відпрацьованими до автоматизму, так як вони – база для подальшого вивчення мови. Поки студенти не засвоють базові ключові знання відповідного рівня ми не рухаємося далі так як подальше вивчення мови втрачає свій зміст та орієнтацію на досягнення результату.

 • Навчання студентів всіх вікових груп направлене активізувати головні репрезентативні системи засвоєння інформації (аудіальна, візуальна та кінестетична) з використанням методик, направлених на створення певних шаблонів засвоєння інформації на підсвідомому рівні, що зводить до мінімуму необхідність завчити слова або конструкції напам’ять. Для цього викладачі застосовують метод когнітивних асоціацій (ментальні карти як приклад – mind napping).

 • Особливості навчання у дітей – ігрові методики, вивчення мови в процесі комунікації в групі, під час ігор, малювання, вивчення віршів та пісень, участь у театральних сценках та ін. Важливим є застосування методики total physical respond – для активації всіх репрезентативних каналів засвоєння нової інформації.

 • Максимальне занурення в англомовне середовище є важливим для кращого засвоєння мови. Викладання матеріалів викладачем проводиться максимально на англійській мові в залежності від рівня групи.

 • Вміння читати та писати – це також обов’язкові компоненти володіння мовою, які не можливі без знання базової граматики та певного словарного запасу.

 • В якості підручників та додаткових матеріалів навчання використовуються власні матеріали викладачів школи та література, що затверджена в англомовних країнах.

 • Для кращого засвоєння матеріалів уроку у нас є домашнє завдання для самостійної роботи вдома. Виконання домашнього завдання – важливий елемент навчального процесу.

603396_orig

м. Київ
Васильківська, 37
тел. +38 (093) 581 62 41
e-mail:admin@ft-club.com.ua