Fast Track Club

Школа-клуб англiйської мови

Ми розв'яжемо ТОБІ язика!

+38 (093) 581 62 41

Language:

  • Українська
  • Руcский
  • English

Ціни на навчання

Ціни на навчання на 1 півріччя 2018 р. 

Місячна вартість навчання прописується в індивідуальному Договорі навчання та є фіксованою сумою на протязі 6 місяців терміну дії Договору. При заключенні Договору на навчання мають бути внесені ціни з приведеного прайс-листу згідно індивідуальних побажань на навчання. На протязі терміну дії Договору ціни не можуть змінюватися. 

Перше пробне заняття в групі БЕЗКОШТОВНЕ. Для запису в групу треба визначити рівень знання мови по результатам тестування нашого сайту, а також пройти додаткове тестування в офісі школи (розмовні навички, словарний запас, письмова мова, знання граматики). 

При необхідності пробного індивідуального заняття студент може сплатити вартість одного заняття, та при умові позитивного рішення навчатися вибрати оптимальний для себе абонемент на місяць навчання (вартість абонементу на місяць залежить від кількості уроків на місяць та тривалості одного уроку – 45/60/90 хв)

Ïðåçåíòàöèÿ PowerPoint

Презентация PowerPoint

Fast Track Club

Fast Track Club

Переваги навчання по абонементу: 1. Бронювання часу, який вас цікавить наперед; 2. Зменшення вартості навчання. Кількість уроків, що була сплачена повинна бути використана на протязі календарного місяця від початку 1-го уроку.

 *Базова програма – стандартна програма викладання всіх рівнів мови згідно авторських методик та стандартних підручників, що затверджені в англомовних країнах. **Програма advancedвикладання бізнес курсу (маркетинг, законодавство, бухгалтерія, медицина та ін.), потребує додаткової підготовки викладача, тому вартість вища від базової програми.

Ціна на індивідуальне заняття для 2-х студентів одного рівня не вище Pre- Intermediate базової програми тривалістю 60 хвилин = 350 грн (пробне заняття) та 330 грн при умові сплати за 8 занять за місяць (2.640 грн).

При умові навчання студента в групі та необхідності додаткових індивідуальних занять окрім групових будуть запропоновані мінімальні ціни з даного прайс листу згідно побажань до формату та тривалості занять.

 При умові навчання другої дитини або іншого другого члена сім’ї надається знижка 7% на всю суму навчання за двох студентів, третього студента – знижка складає 10% на всю суму навчання. Знижки на індивідуальні навчання не надаються.

В школі Fast Track Club існує індивідуальна система знижок для постійних клієнтів. 

ФОРМА ОПЛАТИ: готівка та безготівкове перерахування коштів

logo_big

Як зробити оплату за навчання при наявності карти Приват Банку

  1. Зайти до свого особового рахунку в системі Приват -24
  2. Вибрати вкладку «Усі послуги» → По Україні (платіж за реквізитами)

payment1

3. Внести реквізити платежу. Саме головне – внести правильно номер рахунку Фаст Трек Клаб та поставити галочку «Рахунок одержувача відкритий в Приватбанк», після цього дані МФО та код ЄДРПОУ виставляються автоматично. payment2

4. В призначенні платежу прописати «Оплата за навчання – за період (місяць) + платник – своє прізвище» (див. зверху).

5. Внести суму для сплати та підтвердити трансакцію як це стандартно робиться в приваті – 24. 

Реквізити для перевірки:

ФАСТ ТРЕК КЛАБ, ПП

МФО 320649

Розрахунковий рахунок 26009060835059

ЄДРПОУ 38129728

visa_mastercard (1)

м. Київ
Васильківська, 37
тел. +38 (093) 581 62 41
e-mail:admin@ft-club.com.ua