Fast Track Club

Школа-клуб англiйської мови

Ми розв'яжемо ТОБІ язика!

+38 (093) 581 62 41

Language:

  • Українська
  • Руcский
  • English

Ціни на навчання

Ціни на навчання на 1 квартал 2017 р. 

Перше пробне заняття в групі БЕЗКОШТОВНЕ. Для запису в групу треба визначити рівень знання мови по результатам тестування нашого сайту, а також пройти додаткове тестування в офісі школи (розмовні навички, словарний запас, письмова мова, знання граматики). 

ОПЛАТА навчання в нашій школі, як за групові, так і за індивідуальні заняття відбувається по абонементській системі за кожний календарний місяць. Місячна вартість навчання прописується в Договорі навчання та є фіксованою сумою на протязі 6 місяців терміну дії Договору. 

При необхідності пробного індивідуального заняття студент має сплатити вартість пробного заняття, та при умові позитивного рішення навчатись вибрати для себе оптимальний місячний абонемент (вартість абонементу на місяць залежить від кількості уроків та тривалості одного заняття – 45/60/80 хвилин). 

Переваги навчання по абонементу (індивідуальні уроки): 1. Бронювання часу та днів навчання, що є оптимальними саме для вас за індивідуальним графіком; 2. Зменшення вартості навчання за рахунок оплати певної кількості уроків наперед. Кількість уроків, що була сплачена повинна бути використана на протязі календарного місяця від початку першого уроку. 

prices_groups_UA

pr_indiv_2HY16_UA

*Базова програма – стандартна програма викладання всіх рівнів мови згідно авторьких методик та стандартних підручників, що затверджені в англомовних країнах. **Програма advanced – викладання продвинутих програм рівня бізнес курсу (маркетинг, законодавство, бухгалтерія, медицина та ін.), що потребують додаткової кваліфікації викладача. 

Ціна на індивідуальне заняття для 2-х студентів одного рівня базової програми тривалістю 80 хвилин = 330 грн (пробне заняття) та 300 грн при умові сплати за 8 занять за місяць (2.400 грн). 

 При умові навчання другої дитини або іншого другого члена сім’ї надається знижка 10% на всю суму навчання за двох студентів, третього студента – знижка складає 15% на всю суму навчання. Cтудентам надається знижка 15% на навчання у групі.  

В школі Fast Track Club існують програми лояльності для постійних клієнтів школи – індивідуальні знижки на навчання. 

ФОРМА ОПЛАТИ: готівка та безготівкове перерахування коштів

logo_big

visa_mastercard (1)

м. Київ
Васильківська, 37
тел. +38 (093) 581 62 41
e-mail:admin@ft-club.com.ua